Artykuły

:: Wisiorek Bola
Schemat wykonania wisiorka Bola z użyciem Bola Bead, koralików Paros par Puca, Fire Polish i Bicone. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik Megane
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Paros par Puca, Round Beads i Bicone. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Wisior Cilaos
Schemat wykonania wisiora z koralików Paros par Puca, Kos par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Kolczyki Abi
Schemat wykonania kolczyków z koralików Paros par Puca, Super-Kheops par Puca, Arcos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Forever
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kos par Puca i Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik Tess
Schemat wykonania naszyjnika z koralików z Vintage Collection par Puca, Tinos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Wisior Camilla
Schemat oplatania kaboszonu koralikami Super-Kheops par Puca oraz Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Zawieszka Amos
Schemat wykonania zawieszki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Koraliki Les Câlines
Schemat wykonania koralikowych oponek z Super-Kheops par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Julia
Schemat wykonania bransoletki z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Schema Bo Jenny
Schemat wykonania kolczyków z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka St Valentin
Schemat wykonania bransoletki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Wisior Coeur
Schemat wykonania wisiora z koralików Amos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Kolczyki Ida
Schemat wykonania kolczyków z koralików z Amos par Puca, Arcos par Puca i Tinos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik Amour
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Amos par Puca, Arcos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Connie
Schemat wykonania bransoletki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Lir
Szczegółowa instrukcja krok po kroku wykonania bransoletki z koralików Semi Circle, Arcos par Puca i Zoliduo. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem. Przygotowana przez Giuliana Verdelli Jewelry.


:: Bransoletka Téline
Schemat wykonania bransoletki z koralików z Vintage Collection par Puca i Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Komplet Lou
Schemat wykonania kompletu z koralików z Vintage Collection par Puca, Arcos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Kolczyki Alix
Schemat wykonania kolczyków z koralików z Vintage Collection par Puca, Tinos par Puca i Super-Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Filaos
Schemat wykonania bransoletki z koralików Tinos par Puca, Arcos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Kolczyki Laurence
Schemat wykonania kolczyków z koralików Tinos par Puca, Arcos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka przyjaźni
Schemat wykonania bransoletki z koralików Tinos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik przyjaźni
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Tinos par Puca i Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka na gumce
Szczegółowa instrukcja krok po kroku, ilustrowana zdjęciami, wykonania prostej bransoletki na gumce.


:: Kolia Chrys
Schemat wykonania kolii z koralików Super-Kheops par Puca, Minos par Puca, IOS par Puca i Teardrops. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik Céline
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Super-Kheops par Puca, Arcos par Puca, IOS par Puca i Round Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Cory
Schemat wykonania bransoletki z koralików Super-Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Koralikowa kulka Cotoneaster
Instrukcja wykonania koralikowej kulki z Arcos par Puca oraz bicone, której autorką jest Szilágyi Zsuzsanna.


:: Zawieszka Gloria
Schemat wykonania zawieszki z koralików Arcos par Puca, Minos par Puca, miniDUO oraz Fire Polish, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Naszyjnik Muse
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, IOS par Puca i szklanych oponek fasetowanych. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Moduł Mino
Schemat wykonania elementu z koralików Arcos par Puca oraz IOS par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do kolczyków, zawieszek, bransolet lub naszyjników. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Moduł Mina
Schemat wykonania elementu z koralików Arcos par Puca, IOS par Puca oraz Minos par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do bransolet lub kolczyków. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Koralik Janet
Schemat wykonania koralikowej oponki z Arcos par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik Jeromine
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i miniDUO. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Pierścionek Joana
Schemat wykonania pierścionka z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Naszyjnik June
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Zawieszka Viola
Schemat wykonania zawieszki z koralików Kheops par Puca, Crescent, SuperDuo, Pinch Beads, Toho lub Miyuki oraz kryształka Rivoli, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Zawieszka Anturium
Schemat wykonania zawieszki z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead, Fire Polish oraz kryształka Rivoli, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Bransoletka z siatki
Bransoletka z siateczki jubilerskiej - kurs krok po kroku autorstwa Cateriny B.


:: Zawieszka i kolczyki Agnes
Schemat wykonania zawieszki i/lub kolczyków z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead i Fire Polish autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Bracelet Tifany
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca i miniDUO. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.


:: Bransoletka Beata
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead i Fire Polish autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Bransoletka Gold
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kheops par Puca i Fire Polish z linii Tweedy (Metallic Marble) autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Złocista czekolada
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca i SuperDuo autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.


:: Bracelet Camille
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Eley
Schemat wykonania ciekawego motywu z koralików Kheops par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do kolczyków, naszyjników lub bransolet. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Bracelet Clara
Schemat wykonania bransoletki Clara z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.


:: Kula kwiatula
Schemat wykonania Kuli kwiatuli z koralików Rose Petals autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph).


:: Haft sutaszowy - wisior
Instrukcja wykonania przepięknego wisiora w technice haftu sutaszowego - autorka Dora Maar.


:: Twisted Tubular Herringbone Rope
Szczegółowa i przejrzysta instrukcja wykonania pięknie skręconego sznura z koralików autorstwa Bluefairy.


:: Kwiatuszki z Rose Petals
Schemat wykonania uroczych kwiatuszków z Rose Petals autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph).


:: O Beads - nowy wymiar kreatywności
Artykuł Katarzyny Nawrat, w którym można znaleźć instrukcję wykonania ślicznej bransoletki.


:: Krawatka
Krawatka z koralików - kurs krok po kroku autorstwa Cateriny B.


:: Kolczyki z sutaszu
Kolczyki sutasz - nowy kurs krok po kroku autorstwa Ewy Matuszewskiej (Eva Sutasz)


:: Kolczyki Tartaletki.
Kurs krok po kroku wykonania prostych, ale bardzo efektownych kolczyków autorstwa Cateriny B.


:: Koralikowe kostki.
Instrukcja wykonania koralikowych kostek autorstwa Katarzyny Majerkiewicz, ja1010.


:: Kolczyki - Kwiatowe sztyfty.
Instrukcja wykonania prześlicznych Kwiatowych sztyftów autorstwa Justyny Szlęzak, Eridhan Creations.


:: Pierścionek peyote.
Instrukcja autorstwa Kasi Żyburtowicz.


:: Jak zszyć sznur koralikowo-szydełkowy ukośnik.
Instrukcja autorstwa Joanny Niewieczerzał.


:: Bransoleta GRUBASEK
Instrukcja wykonania koralikowej bransoletki autorstwa Anety Majewskiej.


:: BLACK ORNAMENT - peyote pattern
Wzór peyote na bransoletkę autorstwa Extrano.


:: Brick Bracelet Champagne Jade
Schemat graficzny autorstwa Ani Banach (Banae) do bransoletki Bric Bracelet


:: Brick Bracelet
Cegiełkowa bransoletka krok po kroku - kurs autorstwa Ani Banach (Banae).


:: Bransoleta CAPRICE
Instrukcja wykonania bransolety Caprice autorstwa Anety Majewskiej.


:: Russian spiral
Tutorial russian spiral - metoda igłowo-ołowkowa autorstwa Anny Kowal.


:: Kula z SuperDuo
Krótki przepis na kulę z SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena).


:: Larico Earrings
Larico Earrings - ręcznie wyplatane kolczyki kurs krok po kroku autorstwa Ani Banach (Banae).


:: Kolczyki sutasz
Kolczyki sutasz - kurs krok po kroku autorstwa Ewy Matuszewskiej (Eva Sutasz)


:: Sztyfty Mini-Spike - szybki kursik
Oto szybciutki kurs na maleńkie sztyfty. W prosty sposób wykonamy sztyfty ze spike'ami, czyli koralikami w kształcie kolców. Autor: Weronika Kaczor (Weraph).


:: Coco - ręcznie wyplatany wisiorek krok po kroku
Kurs przedstawia jak wykonać ręcznie wyplatany wisiorek - jajo autorstwa Ani Banach (Banae).


:: SD Medalion - kurs krok po kroku
Kurs wykonania medalionu z koralików SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)


:: Duo Iris - ręcznie wyplatane kolczyki krok po kroku.
Kurs przedstawia jak wykonać ręcznie wyplatane kolczyki (technika - beading). Autor Ania Banach (Banae).


:: Ukośnik
Sznur koralikowo-szydełkowy wykonany techniką "ukośnika" - kurs krok po kroku autorstwa Ewy Tkocz-Frydrych (Frydzia2009)


:: Sweet Heart
Sweet Heart - ręcznie wyplatane serduszko krok po kroku autorstwa Ani Banach (Banae)


:: Kulka z SuperDuo
Tutorial SuperDuo Ball czyli krótki kurs oplatania kulki koralikami SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)


:: SuperDuo Rings
Tutorial SuperDuo Rings czyli krótki kurs tworzenia pierścieni z koralików SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)


:: Jak opleść kryształ rivoli Swarovskiego
Jak opleść kryształ rivoli Swarovskiego - kurs krok po kroku autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph)


:: Sznur turecki
Sznur turecki - kurs krok po kroku


:: Kwiatek z koralików TOHO
Instrukcja wykonania kwiatka z koralików TOHO autorstwa Magdaleny Dudały (Bilq).


:: O tworzeniu wzorów sznurów szydełkowo-koralikowych
O tworzeniu wzorów sznurów szydełkowo-koralikowych. Obsługa programu DB-Bead.


:: FAQ sznurów koralikowo-szydełkowych
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sznurów koralikowo-szydełkowych autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph)


:: Kolczyki z kaboszonem
Kolczyki z kaboszonem - kurs krok po kroku bez użycia kleju i podkładu


:: Kulki koralikowe krok po kroku
Kulki koralikowe ściegiem peyote, czyli beaded balls. Kurs dla początkujących.


:: Kurs szydełkowo-koralikowy
Kurs 'krok po kroku' tworzenia sznurów szydełkowo - koralikowych z koralików TOHO. Z gotowych sznurów można stworzyć między innymi takie przepiękne bransoletki jak na zdjęciu obok.


:: Krystaloterapia i litoterapia
Krystaloterapia i litoterapia to forma leczenia rozmaitych chorób, wykorzystująca właściwości energetyczne kryształów, kamieni szlachetnych i półszlachetnych.
W artykule tym przedstawiamy ich lecznicze właściwości.


:: Kamienie urodzinowe
W artykule tym przedstawiamy tabelę, w której można znaleźć informacje jakie kamienie mają szczególny wpływ na osoby urodzone w danym miesiącu.


:: Oksydowanie - jak zacząć i zrobić to dobrze.
Jak zacząć oksydowanie? Nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać. Opisujemy proces od początku do końca, a wszystko pokazujemy na zdjęciach. Odpowiadamy również na często powtarzające się pytania.


koszyk
jest pusty

przelewem na konto
płatność kartą
płatności PayU
PayPal
przy odbiorze
powyżej 100 zł
wysyłka gratis
Zobacz informacje o kosztach przesyłki »