Pan Pani
Imię:
Email:

Artykuły

:: Naszyjnik Dragonfly
Schemat wykonania naszyjnika Dragonfly z koralików Samos par Puca, Minos par Puca i Ios par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem. Moduł będący podstawą naszyjnika można też wykorzystać np. do stworzenia bransoletki.
:: Kolczyki Slow
Schemat wykonania kolczyków Slow z koralików Samos par Puca, Arcos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Soraya
Schemat wykonania bransoletki Soraya z koralików Samos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Suzie
Schemat wykonania naszyjnika Suzie z koralików Samos par Puca i Round Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik/bransoletka Lise
Schemat wykonania naszyjnika lub bransoletki z koralików Kos par Puca i Round Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Amelie
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Wisiorek Bola
Schemat wykonania wisiorka Bola z użyciem Bola Bead, koralików Paros par Puca, Fire Polish i Bicone. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Megane
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Paros par Puca, Round Beads i Bicone. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Wisior Cilaos
Schemat wykonania wisiora z koralików Paros par Puca, Kos par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Kolczyki Abi
Schemat wykonania kolczyków z koralików Paros par Puca, Super-Kheops par Puca, Arcos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Forever
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kos par Puca i Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Tess
Schemat wykonania naszyjnika z koralików z Vintage Collection par Puca, Tinos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Wisior Camilla
Schemat oplatania kaboszonu koralikami Super-Kheops par Puca oraz Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Zawieszka Amos
Schemat wykonania zawieszki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Koraliki Les Câlines
Schemat wykonania koralikowych oponek z Super-Kheops par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Julia
Schemat wykonania bransoletki z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Schema Bo Jenny
Schemat wykonania kolczyków z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka St Valentin
Schemat wykonania bransoletki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Wisior Cœur
Schemat wykonania wisiora z koralików Amos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Kolczyki Ida
Schemat wykonania kolczyków z koralików z Amos par Puca, Arcos par Puca i Tinos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Amour
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Amos par Puca, Arcos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Connie
Schemat wykonania bransoletki z koralików Amos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Lir
Szczegółowa instrukcja krok po kroku wykonania bransoletki z koralików Semi Circle, Arcos par Puca i Zoliduo. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem. Przygotowana przez Giuliana Verdelli Jewelry.
:: Bransoletka Téline
Schemat wykonania bransoletki z koralików z Vintage Collection par Puca i Arcos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Komplet Lou
Schemat wykonania kompletu z koralików z Vintage Collection par Puca, Arcos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Kolczyki Alix
Schemat wykonania kolczyków  z koralików z Vintage Collection par Puca, Tinos par Puca i Super-Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Filaos
Schemat wykonania bransoletki z koralików Tinos par Puca, Arcos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Kolczyki Laurence
Schemat wykonania kolczyków z koralików Tinos par Puca, Arcos par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka przyjaźni
Schemat wykonania bransoletki z koralików Tinos par Puca i IOS par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik przyjaźni
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Tinos par Puca i Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka na gumce
Szczegółowa instrukcja krok po kroku, ilustrowana zdjęciami, wykonania prostej bransoletki na gumce.
:: Kolia Chrys
Schemat wykonania kolii z koralików Super-Kheops par Puca, Minos par Puca, IOS par Puca i Teardrops. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Celine
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Super-Kheops par Puca, Arcos par Puca, IOS par Puca i Round Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Cory
Schemat wykonania bransoletki z koralików Super-Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Koralikowa kulka Cotoneaster
Instrukcja wykonania koralikowej kulki z Arcos par Puca oraz bicone, której autorką jest Szilágyi Zsuzsanna.
:: Zawieszka Gloria
Schemat wykonania zawieszki z koralików Arcos par Puca, Minos par Puca, miniDUO oraz Fire Polish, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Naszyjnik Muse
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, IOS par Puca i szklanych oponek fasetowanych. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Moduł Mino
Schemat wykonania elementu z koralików Arcos par Puca oraz IOS par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do kolczyków, zawieszek, bransolet lub naszyjników. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem. 
:: Moduł Mina
Schemat wykonania elementu z koralików Arcos par Puca, IOS par Puca oraz Minos par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do bransolet lub kolczyków. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.
:: Koralik Janet
Schemat wykonania koralikowej oponki z Arcos par Puca, Minos par Puca i Pinch Beads. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik Jeromine
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i miniDUO. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Pierścionek Joana
Schemat wykonania pierścionka z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Naszyjnik June
Schemat wykonania naszyjnika z koralików Arcos par Puca, Kheops par Puca i Minos par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Zawieszka Viola
Schemat wykonania zawieszki z koralików Kheops par Puca, CzechMates Crescent, SuperDuo, Pinch Beads oraz kryształka Rivoli, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Zawieszka Anturium
Schemat wykonania zawieszki z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead, Fire Polish oraz kryształka Rivoli, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Bransoletka z siatki.
Bransoletka z siateczki jubilerskiej - kurs krok po kroku autorstwa Cateriny B.
:: Zawieszka i kolczyki Agnes
Schemat wykonania zawieszki i/lub kolczyków z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead i Fire Polish, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Bracelet Tifany
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca i miniDUO. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok został zilustrowany zdjęciem.
:: Bransoletka Beata
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kheops par Puca, SuperDuo, O Bead i Fire Polish, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Bransoletka Gold
Schemat wykonania bransoletki z koralików Kheops par Puca i Fire Polish z linii Tweedy (Metallic Marble) autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Bransoletka Złocista czekolada
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca i SuperDuo, autorstwa Agnieszki Paprzyckiej-Smolak.
:: Bracelet Camille
Schemat wykonania ślicznej bransoletki z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku angielskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.
:: Eley
Schemat wykonania ciekawego motywu z koralików Kheops par Puca. Motyw będzie doskonałą bazą do kolczyków, naszyjników lub bransolet. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.
:: Bracelet Clara
Schemat wykonania bransoletki Clara z koralików Kheops par Puca. Instrukcja jest w języku francuskim, ale każdy krok jest zilustrowany zdjęciem.
:: Kula kwiatula
Schemat wykonania Kuli kwiatuli z koralików Rose Petals autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph).
:: Haft sutaszowy - wisior
Instrukcja wykonania przepięknego wisiora w technice haftu sutaszowego - autorka Dora Maar.
:: Twisted Tubular Herringbon Rope
Szczegółowa i przejrzysta instrukcja wykonania pięknie skręconego sznura z koralików autorstwa Bluefairy.
:: Kwiatuszki z Rose Petals
Schemat wykonania uroczych kwiatuszków z Rose Petals autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph).
:: O Beads - nowy wymiar kreatywności
Artykuł Katarzyny Nawrat, w którym można znaleźć instrukcję wykonania ślicznej bransoletki.
:: Krawatka z koralików.
Krawatka z koralików - nowy kurs krok po kroku autorstwa Cateriny B.
:: Kolczyki z sutaszu.
Kolczyki sutasz - nowy kurs krok po kroku autorstwa Ewy Matuszewskiej (Eva Sutasz).
:: Kolczyki Tartaletki.
Kurs krok po kroku wykonania prostych, ale bardzo efektownych kolczyków autorstwa Cateriny B.
:: Koralikowe kostki.
Instrukcja wykonania koralikowych kostek autorstwa Katarzyny Majerkiewicz, ja1010.
:: Kolczyki - kwiatowe sztyfty.
Instrukcja wykonania prześlicznych Kwiatowych sztyftów autorstwa Justyny Szlęzak, Eridhan Creations.
:: Pierścionek peyote.
Instrukcja autorstwa Kasi Żyburtowicz.
:: Jak zszyć sznur koralikowo-szydełkowy ukośnik.
Instrukcja autorstwa Joanny Niewieczerzał.
:: Bransoleta GRUBASEK
Instrukcja wykonania koralikowej bransoletki autorstwa Anety Majewskiej.
:: BLACK ORNAMENT - peyote pattern
Wzór peyote na bransoletkę autorstwa Extrano.
:: Brick bracelet Champagne Jade
Schemat graficzny autorstwa Ani Banach (Banae) do bransoletki Bric Bracelet.
:: Brick bracelet
Cegiełkowa bransoletka krok po kroku - kurs autorstwa Ani Banach (Banae).
:: Bransoleta Caprice
Instrukcja wykonania bransolety Caprice autorstwa Anety Majewskiej.
:: Russian Spiral
Tutorial russian spiral - metoda igłowo-ołowkowa autorstwa Anny Kowal.
:: Kula z SuperDuo
Krótki przepis na kulę z SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena).
:: Larico Earrings
Larico Earrings - ręcznie wyplatane kolczyki kurs krok po kroku autorstwa Ani Banach (Banae).
:: Kolczyki Sutasz
Kolczyki sutasz - kurs krok po kroku autorstwa Ewy Matuszewskiej (Eva Sutasz).
:: Sztyfty Mini-Spike - szybki kursik
Oto szybciutki kurs na maleńkie sztyfty. W prosty sposób wykonamy sztyfty ze spike'ami, czyli koralikami w kształcie kolców. Autor: Weronika Kaczor (Weraph).
:: Coco - ręcznie wyplatany wisiorek krok po kroku
Kurs przedstawia jak wykonać ręcznie wyplatany wisiorek - jajo autorstwa Ani Banach (Banae).
:: SD Medalion - kurs krok po kroku
Kurs wykonania medalionu z koralików SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)
:: Duo Iris - ręcznie wyplatane kolczyki krok po kroku.
Kurs przedstawia jak wykonać ręcznie wyplatane kolczyki (technika - beading). Autor Ania Banach (Banae).

 
:: Ukośnik
Sznur koralikowo-szydełkowy wykonany techniką "ukośnika" - kurs krok po kroku autorstwa Ewy Tkocz-Frydrych (Frydzia2009)
:: Sweet Heart
Sweet Heart - ręcznie wyplatane serduszko krok po kroku autorstwa Ani Banach (Banae)

 
:: Kulka z SuperDuo
Tutorial SuperDuo Ball czyli krótki kurs oplatania kulki koralikami SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)

 
:: SuperDuo Rings
Tutorial SuperDuo Rings czyli krótki kurs tworzenia pierścieni z koralików SuperDuo autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena)

 
:: Jak opleść kryształ rivoli Swarovskiego
Jak opleść kryształ rivoli Swarovskiego - kurs krok po kroku autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph)

 
:: Sznur turecki
Sznur turecki - kurs krok po kroku

 
:: Kwiatek z koralików TOHO
Instrukcja wykonania kwiatka z koralików TOHO autorstwa Magdaleny Dudały (Bilq).

 
:: O tworzeniu wzorów sznurów szydełkowo-koralikowych
O tworzeniu wzorów sznurów szydełkowo-koralikowych. Obsługa programu DB-Bead.

 
:: FAQ sznurów koralikowo-szydełkowych
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sznurów koralikowo-szydełkowych autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph)

 
:: Kolczyki z kaboszonem
Kolczyki z kaboszonem - kurs krok po kroku bez użycia kleju i podkładu

 
:: Kulki koralikowe krok po kroku
Kulki koralikowe ściegiem peyote, czyli beaded balls. Kurs dla początkujących.

 
:: Kurs szydełkowo-koralikowy
Kurs 'krok po kroku' tworzenia sznurów szydełkowo - koralikowych z koralików TOHO. Z gotowych sznurów można stworzyć między innymi takie przepiękne bransoletki jak na zdjęciu obok.

 
:: Krystaloterapia i litoterapia
Krystaloterapia i litoterapia to forma leczenia rozmaitych chorób, wykorzystująca właściwości energetyczne kryształów, kamieni szlachetnych i półszlachetnych.
W artykule tym przedstawiamy ich lecznicze właściwości.

 
:: Kamienie urodzinowe
W artykule tym przedstawiamy tabelę, w której można znaleźć informacje jakie kamienie mają szczególny wpływ na osoby urodzone w danym miesiącu.

 
:: Oksydowanie - jak zacząć i zrobić to dobrze.
Jak zacząć oksydowanie? Nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać. Opisujemy proces od początku do końca, a wszystko pokazujemy na zdjęciach. Odpowiadamy również na często powtarzające się pytania.

 


Twój koszyk
jest pusty
Wyszukaj
Twoje konto