Sklep Kadoro.pl - opinie klientów
Pan Pani
Imię:
Email:

Rabaty

Dla wszystkich klientów dokonujących większych zamówień przygotowaliśmy Karty Stałego Klienta. Umożliwiają one dokonywanie zakupów ze stałą zniżką, niezależnie od obowiązujących niższych kuponów rabatowych z newslettera.

Osobisty kod rabatowy jest powiązany z kontem klienta, dlatego przy złożeniu każdego zamówienia nasz system automatycznie pomniejszy kwotę do zapłaty o przyznany rabat - nie trzeba pamiętać i przechowywać skomplikowanych kodów, które mogą się zgubić lub zniszczyć.

Kod rabatowy będzie ważny przez okres sześciu miesięcy. Jeśli w tym czasie dokona się zakupów na określoną kwotę, kod zostanie przedłużony na kolejne pół roku.
Szczegółowe przedziały zakupów i odpowiadające im rabaty przedstawia poniższa tabelka.

 

Wartość zamówień zrealizowanych w ciągu 6 miesięcy
Wysokość rabatu
powyżej 500 zł 7%
powyżej 1000 zł 10%
powyżej 1500 zł
12%
powyżej 2000 zł 15%

 

Rabaty nie są przyznawane automatycznie w momencie osiągnięcia określonego pułapu, a przydzielamy je ręcznie. Jeśli zatem wartość zrealizowanych zamówień przekracza wymienione progi (można to sprawdzić na stronie Twoje zamówienia po zalogowaniu się) a nie masz jeszcze odpowiedniego rabatu, napisz do nas a przydzielimy Ci go ręcznie.

UWAGA

Rabaty stałego klienta nie sumują się z innymi kodami rabatowymi i promocjami i dotyczą zakupów dokonanych przez stronę www.kadoro.pl.

koszyk
jest pusty
brak biały ecru beżowy żółty pomarańczowy czerwony różowy turkusowy niebieski fioletowy zielony brązowy szary czarny bordowy granat złoty srebrny przezroczysty kolorowy

przelewem na konto
płatność kartą
płatności PayU
PayPal
przy odbiorze
powyżej 100 zł
wysyłka gratis
Zobacz informacje o kosztach przesyłki »